CE+ veebiseminarid varustavad noori, noorsootöötajaid ja ettevõtteid oluliste ringoskustega. Kursus sisaldab kolme moodulit jätkusuutlikkuse, digiroheliste oskuste ja ringikujuliste ärimudelite kohta. Veebiseminari ärakirjad koostati virtuaalse ja näost näkku õppimise ligipääsetavuse käsiraamatuks. Kirjalikus ja digitaalses vormingus viktoriinid tugevdavad arusaamist, samas kui veebiseminaridel ja CE+ käsiraamatul põhinev virtuaalne kursus suurendab tööalast konkurentsivõimet ja professionaalset arengut. Samuti toetab see ettevõtete sotsiaalset vastutust parimate tavade ja juhtumiuuringute kaudu. See algatus soodustab koostööd, ettevõtlikkust ja tegelikku käitumise muutumist ringmajanduse suunas.
Ringmajanduse põhinõuded:
Uurib ringmajanduse vajalikkust, praegust süsteemi kohandamist ja materjalide tulevikku.
Digitaalsed-rohelised ja valdkondlikud oskused:
Arutleb ringikujuliseks üleminekuks vajalike digitaalsete ja roheliste oskuste, sealhulgas kriitiliste ringlussevõetud materjalide ja tööstuslike rakenduste üle
Ringikujulised äridisaini mudelid:
See moodul uurib ärimudelite loomist, jätkusuutlikkuse tavasid, süsiniku jalajälge ning vastavust ülemaailmsetele ja piirkondlikele jätkusuutlikkuse standarditele.
Uurib ringmajanduse vajalikkust, praegust süsteemi kohandamist ja materjalide tulevikku.
Nende avatud haridusressursside, mille on välja töötanud ringmajanduse eksperdid, eesmärk on inspireerida tegelikku käitumist muutma ja edendada ettevõtlikkust. Veebiseminari sisu koguti ka käimasolevate füüsiliste ja virtuaalsete tegevuste käsiraamatusse, edendades säästvaid tavasid erinevates sektorites.
A.1. Rahvusvaheline projektikohtumine Iirimaal
Partnerid arutasid huvirühmade uuringute tulemusi, CE+ käsiraamatu ja CE+ veebiseminaride sisu. Esitleti levitabelit ja pandi paika tähtajad eelolevaks perioodiks.
A.2. Virtuaalkursuste koostamine
CE+ veebiseminarid koostati ringmajanduse virtuaalkursusteks, et pakkuda tipptasemel koolitust noorte, noorsootöötajate ja ettevõtete oluliste ringoskuste arendamiseks.
A.3. Kohalikud projektitegevused
Partnerid pakkusid noorsootöötajatele vihma CE+ veebiseminaridel.
A.4. Virtuaalse kordistaja sündmused
Partnerid levitasid projekti tulemusi peamistele sidusrühmadele, sealhulgas noortele, noorsootöötajatele ning ringmajanduse ja roheliste oskuste sektoriga tegelevatele ettevõtetele. Need üritused võimaldasid partneritel jagada parimaid tavasid ja kaasata laiemat sidusrühmade ringi elluviimise aruteludesse. uuenduslikud lahendused.
A.5. Internetis rahvusvaheline projektikohtumine
Partnerid arutasid projekti edenemist, uuendusi ja koordineerisid järgmisi samme virtuaalses keskkonnas. See digitaalne koostöö tagas tõhusa suhtluse, võimaldades partneritel joonduda eesmärkide, ajakavade ja eelseisvate tegevuste järgi, säilitades samal ajal projekti hoogu.